Hotel Slávie

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Klatovská 129, Železná Ruda 34004

Hotel Slávie je situován přímo na náměstí v Železné Rudě , 200 metrů od vlakové zastávky a cca 300 metrů od autobusového stanoviště. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 18 pokojích se dvěma až pěti lůžky. Ubytování lze poskytnout i dlouhodoběji pro zaměstnance, kteří přijíždějí pravidelně za prací. Součástí hotelu je také restaurace a pivnice. K večerní zábavě poslouží Disco Clip s legendárním DJ. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Hotel Slávie On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Slávie Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 18 pokojích se dvěma až pěti lůžky. Hotelové pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené tak, aby hostům zajistily příjemný, klidný a pohodlný pobyt. Společné sociální zařízení je k dipozici na každém patře. V objektu je možné uschovat kola a lyže. Domácí mazlíček může být po domluvě ubytován.

Hotel Slávie Gastronomie

V restauraci si lze pochutnat na jídlech z výběru klasické české a mezinárodní kuchyně. Nápojový lístek nabízí sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase. Restaurace si vybudovala přízeň dlouhodobé klientely a zajišťuje celoroční provoz. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce.

Hotel Slávie Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Hotel Slávie Okolí

Železná Ruda leží v atraktivní rekreační oblasti, kterou vyhledávají především příznivci turistiky, horské cyklistiky a zimních sportů. V zimě je k dispozici nespočet lyžařských areálů, např. Ski areál Ruda - Špičák. Pro příznivce běžeckého lyžování jsou v provozu upravované tratě. V létě můžete navštívit mimo jiné nedaleké Čertovo jezero, Černé jezero, Prášilské jezero či jezero Laka.

Hotel Slávie

Klatovská 129, Železná Ruda
Zobrazit celou mapu